Od 20.05.2020 wznowienie opieki żłobkowej

Od 20.05.2020r. po długiej przerwie w małych grupach będziemy spotykać się w naszym żłobku. Jednak z niecierpliwością oczekujemy kiedy wszystkie dzieci będą mogły wrócić do żłobka.

Drodzy Rodzice!

Zwracam się z gorącą prośbą do Rodziców, którzy zadeklarowali przyjście dziecka do żłobka, aby zapoznali się z Procedurami Bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Żłobka Miejskiego w Ostrołęce w związku z zapobieganiem i zwalczaniem COVID-19 oraz Oświadczeniem Rodzica/Opiekuna, którego dziecko będzie uczęszczało do żłobka. Proszę o wydrukowanie oświadczenia i podpisanie przez Rodziców (matka i ojciec lub opiekunowie prawni) i w dniu przyprowadzenia dziecka przekazanie go opiekunce.

Zwracam się również z prośbą, aby każde dziecko przyniosło ze sobą fabrycznie zapakowany ręcznik papierowy, ubranka na zmianę, kapcie oraz pieluchy jednorazowe (jeśli dziecko korzysta).

Serdecznie zapraszamy i cieszymy się, że niebawem się zobaczymy.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 29 764 44 30

Marta Nawrocka

Dyrektor Żłobka Miejskiego

w Ostrołęce

Oświadczenie rodzica

Procedura bezpieczeństwa aktualizacja na dzień 02.07.2020r.

Procedura postępowania podczas przyjmowania dziecka do żłobka (aktualizacja)

Procedura postępowania podczas odbierania dziecka ze żłobka (aktualizacja)

Procedura organizacji zajęć w Żłobku Miejskim w Ostrołęce

Procedura postępowania z dzieckiem, u którego występują objawy sugierujące COVID -19